Naše vize

Jsme rádi, že Vám můžeme představit náš nový projekt, brand, cíl, vizi; jakkoliv tohle nové dobrodružství nazveme, bude mít společného jmenovatele a jasný směr – chceme navázat na tradici již existující edukační sítě Terezy Linhartové a ještě dále posouvat know-how (ne)jen ve fotografickém odvětví. Vezmeme si z ní to nejlepší, přidali jsme několik ambiciózních lidí do týmu a chceme pro Vás vybudovat platformu, kde porosteme všichni společně. Ještě rychleji, kvalitněji, lépe.

 

ACADEMA je o vzdělávání a o růstu. Základem je náš online výukový portál, kde najdete témata ohledně tvorby fotografie, ale také ohledně podnikání a osobního růstu. Celý online systém je podpořen komunitní skupinou na facebooku, kam se můžete připojit. Je nám ale jasné, že člověk je tvor společenský, a proto pořádáme besedy a kurzy, můžete se účastnit natáčení a samozřejmě potkávat svoje lektory a kolegy osobně.

 

Těšíme se, že se nadchnete pro naši vizi a že budeme na stejné palubě. Nyní již můžete prozkoumat možnosti členství v TVOJE ACADEMA, mrknout do obchůdku a připojit se do facebookové skupiny. V dohledné době pro Vás připravujeme místo, které se stane sídlem ACADEMY a pevným zázemím.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů