Portál Tvoje Academa je rozdělen na dvě hlavní části - fotografickoupodnikatelskou. Součástí je neustálá zpětná vazba, live vysílání a také tréninky a interakce. Tréninky jsou ucelené soubory videí, které jsou zpracovány tak, aby na sebe navazovaly a provedly Vás tématem systematicky (např. Podnikání A-Z nebo Trénink Prodej). Interakce zase vznikly proto, aby Vám pomohly udělat následnou akci po získání znalostí. Při interakci máte jedinečnou možnost vytvářet své vlastní materiály a dostat na ně zpětnou vazbu. 

VYBERTE SI TÉMA, KTERÉ JE PRO VÁS AKTUÁLNÍ A PROCHÁZEJTE HO VLASTNÍM TEMPEM.

CHCETE MALOU OCHUTNÁVKU?

MRKNĚTE NA TO, CO JSEM SI PRO VÁS NACHYSTALA!

Fotografická část zahrnuje témata jako je světlo, pózování, komunikace, styling, make-up a veškeré praktické dovednosti, které jsou třeba při pořizování portrétů.

Podnikatelská část je orientována na podnikání, službu, produkty, dodavatele, procesy, marketing, ceník, náklady a v neposlední řadě také na osobní růst.

+ KAŽDÝ MĚSÍC NOVÝ OBSAH

Nejméně 3x do měsíce se můžete těšit na nové video, materiály, live stream, chat a nebo jiný obsah, který chystám s pomocí svého týmu. Témata jsou různá a zahrnují jak fotografickou část, tak tu podnikatelskou. Rozvoj by totiž měl jít ruku v ruce. Kdykoliv vám budu o něčem povídat (třeba kam distribuovat svoje magazíny o focení), dostanete návod jak na to "od nuly" (nejprve vám povím, proč takový magazín mít a jak ho vyrobit).

Jak tohle funguje?

Funguje to jednoduše. Registrujete se, vyberete si členství a po připsání platby je vám zpřístupněna knihovna plná videí. Můžete se dívat na videa, tisknout materiály a vyplňovat workbooky.

Je tohle vůbec pro mě?

Tohle je portál pro portrétní fotografy, kteří za A) začínají a neví jak, za B) už fotí, ale nemají stále srovnané ceny, ale chtějí se posunout a vybudovat stabilní příjem, za C) už si říkají profíci, ale ještě pořád cítí, že se mají kam posouvat. Tento portál rozhodně není pro fotografy, kteří se museli stát nedobrovolně plátci DPH kvůli překročení obratu :)

Proč se připojit hned teď a na nic nečekat?

Protože videa rychle přibývají a čím později se přihlásíte, tím víc práce bude před vámi, haha. Hlavním důvodem připojit se nyní je fakt, že každé nové video je doprovázené live chatem, takže máte možnost vztáhnout téma přímo na sebe a mít individuální dotaz, na který samozřejmě přijde individuální odpověď v reálném čase.

Co když se chci potkat i osobně?

Online portál je to proto, abyste kdykoliv chcete měli přístup k informacím. Zrovna řešíte ceny? Mrknete na video o cenotvorbě. Nebo potřebujete rychle udělat kampaň na dárkové poukazy k Vánocům? Mrknete na video. Všechny informace na jednom místě kdykoliv a odkudkoliv. To má smysl, že jo? Ale chápu. I já jsem sociální tvor a úplně nejraději se potkávám osobně. Na titulní stránce najdete vždy nějakou aktualitu s událostí, na které se můžeme potkat.

BUĎTE SOUČÁSTÍ

Staňte se členem, začněte se vzdělávat, posuňte svoje podnikaní na další level. Vyberte si z měsíčního, čtvrtletního nebo ročního členství. 

MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ
490 Kč
490 Kč / 30 dní
ČTVRTLETNÍ ČLENSTVÍ
1350 Kč
450 Kč / 30 dní

CO ČLENSTVÍM ZÍSKÁTE?

0
Kurzů a lekcí
0
Členů komunity
0
Minut vzdělání

Více jak 40 videí

Videa zahrnují témata jako pózování, světlo, styling, úprava fotografií, podnikání, ceník, marketing a mnoho dalšího.

Nový obsah

Každý měsíc se můžete těšit na nová videa s prostorem pro otázky a odpovědi v živém chatu.

Přístup do archivu

Všechna videa budete moct procházet po celou dobu vašeho členství.

Události a setkání

Jako členové budete mít možnost předregistrace na některé události a setkání.

Materiály ke stažení

Jako člen můžete stahovat doplňkové materiály a pracovat na nich během studia.

Komunita

Připojte se ke stovkám fotografů, kteří řeší podobné problémy a podporují se navzájem.

FAQs

Často kladené otázky

Co se stane, až mi členství vyprší?

Vlastně nic. Jakmile vám vyprší členství, ztratíte přístup do členské sekce. Členství můžete kdykoliv obnovit nebo prodloužit.

Prodlužuje se členství automaticky?

Nikoliv. Členství se neobnovuje automaticky a jakoukoliv platbu musíte provést vy sami z vlastní vůle.

Mohu si koupit videa mimo členství?

K videím lze mít přístup pouze v rámci členství. Po dobu členství bude každý měsíc přibývat nový obsah a zároveň budete mít přístup do archivu ke všem stávajícím videím.

KOUPIT ROČNÍ ČLENSTVÍ


REFERENCE

"Nejvíce si cením získání Terezy "obchodního know-how" a jiných zajímavých věcí. Vážím si toho, že se Tereza dělí o zkušenosti při jednání s klienty. Informace mi pomohly, ale stále se k nim budu vracet. Jednou projít videa nestačí."
Honza
"Tereza mi pomohla uvědomit si, čeho chci dosáhnout ve svém podnikání, skvělý osobní přístup a velká motivace."
Petra
"Oceňuji praktické informace a ukázky voucherů a folioboxů. Tereza mi velmi pomohla, sestavil jsem si vlastní ceník a mohl jsem se konečně začít cítit jako fotograf, který si nechá za focení zaplatit. Před tím jsem fotil zadarmo a neuměl jsem si říct o peníze."
Miloš
"Tereza je výborná lektorka, která posunula moje podnikání na vyšší úroveň. Neuměla jsem si spočítat náklady, ceny a přemýšlet nad produkty a službou podnikatelským způsobem. Kromě toho oceňuji praktické tipy ohledně světla a pózování, ke kterým se vždy před focením vracím."
Jana