VYBERTE SI TÉMA, KTERÉ JE PRO VÁS AKTUÁLNÍ A PROCHÁZEJTE HO VLASTNÍM TEMPEM.

CHCETE MALOU OCHUTNÁVKU?

MRKNĚTE NA TO, CO JSME SI PRO VÁS NACHYSTALI!

  • FOCENÍ 
  • NATÁČENÍ
  • POSTPROCES
  • STYLING
  • PODNIKÁNÍ
  • PRODEJ
  • MARKETING
  • OSOBNÍ ROZVOJ

+ KAŽDÝ MĚSÍC NOVÝ OBSAH

Zakoupením členství získáte přístup do knihovny plné videí, můžete stahovat doprovodné materiály a získáte přístup ke slevám našich partnerů. Každý měsíc se můžete těšit na jedno nové video.

Jednou měsíčně se můžeme potkat online ve facebookové skupině při živém vysílání, kde se můžete individuálně ptát na otázky. Na blogu najdete pravidelně nové články z fotografického prostředí a jednou za dva měsíce zasíláme náš fotografický zpravodaj. 

Jak tohle funguje?

Funguje to jednoduše. Registrujete se, vyberete si členství a po připsání platby je vám zpřístupněna knihovna plná videí. Můžete se dívat na videa, tisknout materiály a vyplňovat workbooky.

Je tohle vůbec pro mě?

Tohle je portál pro portrétní fotografy, kteří za A) začínají a neví jak, za B) už fotí, ale nemají stále srovnané ceny, ale chtějí se posunout a vybudovat stabilní příjem, za C) už si říkají profíci, ale ještě pořád cítí, že se mají kam posouvat.

Proč se připojit hned teď a na nic nečekat?

Protože videa stále přibývají a čím později se přihlásíte, tím víc práce bude před vámi.

Co když se chci potkat i osobně?

Online portál je to proto, abyste kdykoliv chcete měli přístup k informacím. Zrovna řešíte ceny? Mrknete na video o cenotvorbě. Nebo potřebujete rychle udělat kampaň na dárkové poukazy k Vánocům? Mrknete na video. Všechny informace na jednom místě kdykoliv a odkudkoliv. To má smysl, že jo? Ale chápu. I já jsem sociální tvor a úplně nejraději se potkávám osobně. Na titulní stránce najdete vždy nějakou aktualitu s událostí, na které se můžeme potkat.

BUĎTE SOUČÁSTÍ

Staňte se členem, začněte se vzdělávat, posuňte svoje podnikaní na další level.

MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ

30 DNÍ

ČTVRTLETNÍ ČLENSTVÍ

90 DNÍ

CO ČLENSTVÍM ZÍSKÁTE?

0
Kurzů a lekcí
0
Členů komunity
0
Minut vzdělání

Více jak 80 videí

Knihovna obsahuje videa na témata o focení, podnikání i o osobním rozvoji.

Nový obsah

Každý měsíc se můžeme potkat na živém vysílání a každý měsíc se také můžete těšit na nové video.

Přístup do archivu

Všechna videa budete moct procházet po celou dobu vašeho členství.

Události a setkání

Jako členové budete vždy informováni o foto setkáních a událostech.

Materiály ke stažení

Jako člen můžete stahovat doplňkové materiály a pracovat na nich během studia.

Komunita

Připojte se ke stovkám fotografů, kteří řeší podobné problémy a podporují se navzájem.

FAQs

Často kladené otázky

Co se stane, až mi členství vyprší?

Vlastně nic. Jakmile vám vyprší členství, ztratíte přístup do členské sekce. Členství můžete kdykoliv obnovit nebo prodloužit.

Prodlužuje se členství automaticky?

Pokud zvolíte jednorázovou platbu, tak nikoliv. Členství se neobnovuje automaticky a jakoukoliv platbu musíte provést vy sami z vlastní vůle. Pokud však zvolíte opakovanou platbu, tak se členství každý měsíc obnoví, dokud tyto platby nezrušíte.

Mohu si koupit videa mimo členství?

K videím lze mít přístup pouze v rámci členství. Po dobu členství bude každý měsíc přibývat nový obsah a zároveň budete mít přístup do archivu ke všem stávajícím videím.

REFERENCE

"Nejvíce si cením získání Terezy "obchodního know-how" a jiných zajímavých věcí. Vážím si toho, že se Tereza dělí o zkušenosti při jednání s klienty. Informace mi pomohly, ale stále se k nim budu vracet. Jednou projít videa nestačí."
Honza
"Tereza mi pomohla uvědomit si, čeho chci dosáhnout ve svém podnikání, skvělý osobní přístup a velká motivace."
Petra
"Oceňuji praktické informace a ukázky voucherů a folioboxů. Tereza mi velmi pomohla, sestavil jsem si vlastní ceník a mohl jsem se konečně začít cítit jako fotograf, který si nechá za focení zaplatit. Před tím jsem fotil zadarmo a neuměl jsem si říct o peníze."
Miloš
"Tereza je výborná lektorka, která posunula moje podnikání na vyšší úroveň. Neuměla jsem si spočítat náklady, ceny a přemýšlet nad produkty a službou podnikatelským způsobem. Kromě toho oceňuji praktické tipy ohledně světla a pózování, ke kterým se vždy před focením vracím."
Jana