KDO JSME A CO DĚLÁME

KDO JSME A CO DĚLÁME

Vítá Vás ACADEMA,

jsme rádi, že Vám můžeme představit náš nový projekt, brand, cíl, vizi; jakkoliv tohle nové dobrodružství nazveme, bude mít společného jmenovatele a jasný směr – chceme navázat na tradici již existující edukační sítě Terezy Linhartové a ještě dále posouvat know-how (ne)jen ve fotografickém odvětví. Vezmeme si z ní to nejlepší, přidali jsme několik ambiciózních lidí do týmu a chceme pro Vás vybudovat platformu, kde porosteme všichni společně. Ještě rychleji, kvalitněji, lépe.

 

ACADEMA je o vzdělávání a růstu. Máme pro Vás připravené kurzy a obsah zejména z fotografické branže. Nezůstane ale jen u toho. Postupně budeme naše edukační portfolio rozšiřovat o další související témata – vedení podnikání, sebevědomí, business modely pro umělce apod. Naučíme Vás jak pózovat modelky, jak pracovat se světlem nebo jak fotit svatby, ale kromě řemesla samotného Vám chceme předávat naše zkušenosti z nezbytných soft skills.

 

A teď to hlavní. Nejsme škola a nestojíme o jednostranné vzdělávání. Kurzem to u nás nekončí, ale začíná. Připojte se do naší živé komunity na sociálních sítích a zůstaňme v kontaktu. Sdílejme mezi sebou naši práci, úspěchy, překážky, otázky a formou interakcí a zpětné vazby se posouvejme i v reálném čase. Teorie nestačí.

Těšíme se, že se nadchnete pro naši vizi a že budeme na stejné palubě. Nyní již můžete prozkoumat nabídku našich kurzů a připojit se do facebookové skupiny. V dohledné době pro Vás připravujeme místo, které se stane sídlem ACADEMY a kde budou probíhat všechny její aktivity. Rádi Vám postupně představíme náš tým a lektory, které pro Vás pečlivě vybíráme.

 

Tým ACADEMA